Konta

Konto "NA ZAWSZE"

0 zł

Mamy konto specjalnie dla Ciebie. Rachunki wygodnie opłacasz przez internet, a gdy potrzebujesz gotówki korzystasz z dowolnego bankomatu w kraju lub za granicą. W połączeniu z rachunkiem oszczędnościowym automatycznie odkładaj część swoich przychodów by spełnić swoje marzenia.

Konto BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ

0 zł

Na pierwsze Konto oszczędnościowe nigdy nie jest za wcześnie. Nawet najmniejsza kwota odkładana systematycznie po latach pozwoli zrealizować najskrytsze marzenia.


Konto "NA START"

0 zł

Rachunek osobisty to już nie tylko wymóg świata dorosłych, coraz częściej spotkasz się z sytuacjami, w których będziesz potrzebować własnego konta. Razem z nami zaczniesz kupować w internecie, płacić kartą za zakupy lub oszczędzać na nowy tablet, wakacje, samochód.

Podstawowy rachunek płatniczy

0 zł

Podstawowy rachunek płatniczy to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w złotych polskich przeznaczony dla Klientów indywidualnych nieposiadających rachunku płatniczego w żadnym banku.

Konto walutowe

0 zł

Walutowy rachunek oszczędnościowy płatny na każde żądanie w walutach wymienialnych służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania rozliczeń pieniężnych.

Rozliczenia zagraniczne

Polecenie wypłaty jest najpowszechniej stosowaną formą rozliczeń międzynarodowych. Polega na wykonaniu przez Bank dyspozycji Klienta (Zleceniodawcy) wypłacenia na rzecz wskazanego odbiorcy (Beneficjenta) określonej kwoty pieniężnej. Polecenia wypłaty realizowane są za pośrednictwem międzynarodowego systemu łączności bankowej SWIFT.

Kursy walut

notowanie z dnia 13 września 2019 · 16:00

0
euro
0
dolar amerykański
0
funt szterling
0
frank szwajcarski

Zadzwoń do nas