Konta

Konto aktywne

0 zł

W Twoje ręce oddajemy nowe Konto Aktywne. Przeznaczone dla wszystkich aktywnie bankujących! Z kontem aktywnym otrzymasz darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach, darmowe przelewy oraz biometryczne bankomaty pozwalające na wypłatę bez użycia karty. To wszystko dostaniesz od nas za darmo.

Konto 500+

0 zł

Na pierwsze Konto oszczędnościowe nigdy nie jest za wcześnie. Nawet najmniejsza kwota odkładana systematycznie po latach pozwoli zrealizować najskrytsze marzenia.


Konto młodzieżowe

0 zł

Rachunek osobisty to już nie tylko wymóg świata dorosłych, coraz częściej spotkasz się z sytuacjami, w których będziesz potrzebować własnego konta. Razem z nami zaczniesz kupować w internecie, płacić kartą za zakupy lub oszczędzać na nowy tablet, wakacje, samochód.

Konto Profit

5 zł

Wszyscy jesteśmy wymagającymi klientami. Nikt z nas nie lubi przepłacać. Jednocześnie chcemy korzystać z wszystkich udogodnień nowoczesnej bankowości. Takie jest Konto Profit. To maksimum korzyści za minimalną kwotę.

Konto Plus

6 zł

Konto Plus pozwoli ci swobodnie korzystać z karty płatniczej VISA, dzięki której możesz robić bezgotówkowe zakupy gdzie tylko zechcesz.

Konto walutowe

0 zł

Walutowy rachunek oszczędnościowy płatny na każde żądanie w walutach wymienialnych służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania rozliczeń pieniężnych.

Konto senior

0 zł

Po co trzymać pieniądze w domu. Przechowuj je bezpiecznie i bezpłatnie na Koncie Senior.

Konto Standard

5 zł

Cenisz sobie tradycyjną bankowość? Preferujesz realizację operacji w placówkach banku? Mamy dla Ciebie idealny produkt.

Rozliczenia zagraniczne

Polecenie wypłaty jest najpowszechniej stosowaną formą rozliczeń międzynarodowych. Polega na wykonaniu przez Bank dyspozycji Klienta (Zleceniodawcy) wypłacenia na rzecz wskazanego odbiorcy (Beneficjenta) określonej kwoty pieniężnej. Polecenia wypłaty realizowane są za pośrednictwem międzynarodowego systemu łączności bankowej SWIFT.

Kursy walut

notowanie z dnia 21 czerwca 2018 · 12:00

0
euro
0
dolar amerykański
0
funt szterling
0
frank szwajcarski

Zadzwoń do nas