O nas

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie to jeden z największych banków spółdzielczych w województwie podkarpackim. To instytucja z ponad stuletnia tradycją, głęboko zakorzeniona w lokalnym społeczeństwie. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie to nowoczesny bank, zbudowany na wiarygodności i zaufaniu naszych Klientów. Skutecznie łączymy tradycyjne idee spółdzielczości z wymaganiami dzisiejszych czasów.

Oferujemy kompleksowa obsługę firm, rolników i klientów indywidualnych. Nasze atuty to indywidualne podejście do klienta i szybkość podejmowania decyzji. Naszym priorytetem jest dbanie o Państwa spokój i bezpieczeństwo finansowe, oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie.

Jako instytucja jesteśmy nierozerwalnie związani z powiatem lubaczowskim. Wszystko to, co przekłada się na rozwój naszego banku, pozwala nam z uzyskanych środków stymulować lokalny rozwój gospodarczy i społeczny. Zarówno w formie wsparcia kredytowego, jak i szerokiego wsparcia w formie dotacji. Tutaj funkcjonujemy i tutaj płacimy podatki. Jesteśmy blisko Państwa. Posiadamy największą sieć oddziałów i bankomatów na terenie powiatu lubaczowskiego.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości SA.

Kursy walut

notowanie z dnia 13 września 2019 · 16:00

0
euro
0
dolar amerykański
0
funt szterling
0
frank szwajcarski

Zadzwoń do nas