Autolokata XI - WYNIKI LOSOWANIA

Wyniki losowania

Nagroda główna: samochód osobowy Toyota Corolla

  • Nagroda trafia do: ANIELA MOTYKA zamieszkała LUBACZÓW

II nagroda: Telewizor typu LED Samsung, 50 cali - 2 sztuki

  • Nagroda trafia do:
  • STANISŁAW SOPEL zamieszkały BIHALE
  • TERESA TELENKIEWICZ zamieszkała LUBACZÓW

III nagroda: Kino domowe Panasonic - 2 sztuki

  • Nagroda trafia do:
  • BARBARA KUCZYŃSKA zamieszkała STARE OLESZYCE
  • ANNA MROCZKO zamieszkała DACHNÓW

IV nagroda: Ekspress ciśnieniowy Beko - 5 sztuk

  • Nagroda trafia do:
  • GRZEGORZ OBROŚLAK zamieszkały LUBACZÓW
  • JERZY WOJCIECHOWSKI zamieszkały ZAŁUŻE
  • TERESA KICZUŁA zamieszkała LUBACZÓW
  • WITOLD GACEK zamieszkały FUTORY
  • PATRYK BOROWIEC zamieszkały STARE OLESZYCE

V nagroda: Konsola Xbox One S - 5 sztuk

  • Nagroda trafia do:
  • ADAM BUKITA zamieszkały OPAKA
  • MICHAŁ ŁAKOMCZAK zamieszkały LUBACZÓW
  • BARBARA ŻYŁA zamieszkała LUBACZÓW
  • EDWARD SOJECKI zamieszkały CEWKÓW
  • ELŻBIETA SIEMBAB zamieszkała BIHALE

VI nagroda: Robot kuchenny Bosch - 10 sztuk

  • Nagroda trafia do:
  • ZOFIA WINGERT zamieszkała STARY LUBLINIEC
  • WIESŁAW KOPCIUCH zamieszkały LUBACZÓW
  • HELENA BARAN zamieszkała STARE SIOŁO
  • JOLANTA PIPKA zamieszkała STARY DZIKÓW
  • MARTA GARBARZ-CIERPISZ zamieszkała STARY DZIKÓW
  • ZBIGNIEW MAZURKIEWICZ zamieszkały CHOTYLUB
  • JACEK WERON zamieszkały RZESZÓW
  • ALEKSANDRA GMYREK zamieszkała BASZNIA DOLNA
  • MARCIN CIERPISZ zamieszkały STARE OLESZYCE
  • RENATA CHMIEL zamieszkała RZESZÓW

VII nagroda: Myjka ciśnieniowa Bosch -10 sztuk

  • Nagroda trafia do:
  • EDYTA ISKRA zamieszkała NISKO
  • ZYGMUNT LORENC zamieszkały FUTORY
  • KONRAD OZIMEK zamieszkały JAROSŁAW
  • BARBARA FURGAŁA zamieszkała KROWICA SAMA
  • ANDRZEJ DUKACZ zamieszkały LUBACZÓW
  • MARIA ŻURAWEL zamieszkała OPAKA
  • JULIA BRUDNIAK zamieszkała OLESZYCE
  • STANISŁAW MŁODZIŃSKI zamieszkały LUBACZÓW
  • LUCYNA STOPYRA zamieszkała DĄBKÓW
  • JAN PETRANIK zamieszkały ZABIAŁA

VIII nagroda: Stacja parowa Beko - 10 sztuk

  • Nagroda trafia do:
  • LUCYNA ZAWADZKA zamieszkała LASZKI
  • BRONISŁAW GUDZ zamieszkały BOROWA GORA
  • FELIKS SOPEL zamieszkały LUBACZÓW
  • ZDZISŁAW SITARZ zamieszkały ŻUKÓW
  • STEFANIA BŁAŻ zamieszkała OLESZYCE
  • MARIA ŻACZEK zamieszkała OLESZYCE
  • URSZULA BUTYŃSKA zamieszkała STARE OLESZYCE
  • DANUTA WAWREJKO zamieszkała CEWKÓW
  • CZESŁAW GRZEBIENNIK zamieszkały CEWKÓW
  • REGINA IGRAS zamieszkała OLESZYCE

IX Nagroda: Blender ręczny Bosch- 15 sztuk

  • Nagroda trafia do:
  • TERESA KOŁODZIEJ zamieszkała NOWY LUBLINIEC
  • JÓZEFA ŚLIWA zamieszkała MOSZCZANICA
  • ADAM OZIMEK zamieszkały CEWKÓW
  • ZOFIA PASZKIEWICZ zamieszkała TOMASZÓW LUBELSKI
  • MAŁGORZATA GRZEBIENNIK zamieszkała STARY DZIKÓW
  • MARIAN JĘDRUCHÓW zamieszkały MOSZCZANICA
  • PIOTR MISZTAL zamieszkały LISIE JAMY
  • ZOFIA BARAN zamieszkała STARE OLESZYCE
  • ANDRZEJ HYPIAK zamieszkały BORCHÓW
  • LUCYNA ZAWADZKA zamieszkała LASZKI
  • CZESŁAW GRZEBIENNIK zamieszkały CEWKÓW
  • MONIKA SZELIGA zamieszkała HORYNIEC ZDRÓJ
  • KATARZYNA FOLWARSKA zamieszkała LUBACZÓW
  • ANNA KOCIUBIŃSKA zamieszkała ŁUKAWIEC
  • KATARZYNA ŻACZEK zamieszkała OLESZYCE

Do pobrania:

Zadzwoń do nas