Wyniki loterii Autolokata 10

2 grudnia 2017 · 19:00

W sobotnie popołudnie, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie odbył się finał dziesiątej edycji loterii AutoLokata, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Podczas uroczystej gali rozlosowano w sumie 101 nagród, a wśród nich mieszkanie w Rzeszowie oraz Toyotę Yaris. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

Część 1 losowania

XII Nagroda – Toster Philips — 120,00 zł

1. STANISŁAW KAŁAWAJ zamieszkały ŻMIJOWISKA
2. BEATA FURGAŁA zamieszkała WÓLKA KROWICKA
3. WOJCIECH HYPIAK zamieszkały OLESZYCE
4. ZBIGNIEW KANTOR zamieszkały UŁAZÓW
5. AGATA DUDZIŃSKA zamieszkała LUBACZÓW
6. LESZEK GRANDA zamieszkały MOSZCZANICA
7. ZYGMUNT ZBIGNIEW WAŻNY zamieszkały RUDA RÓŻANIECKA
8. BARBARA OTULAK zamieszkała CEWKÓW
9. KATARZYNA JANKOWSKA-HUK zamieszkała LUBACZÓW
10. GRAŻYNA KALMUK zamieszkała OLESZYCE
11. RAFAŁ MIZYN zamieszkały STARY LUBLINIEC
12. BOGDAN KUCZEK zamieszkały ŁUKAWIEC
13. BRONISŁAW SROKA zamieszkały MOSZCZANICA
14. ALICJA SZAJ zamieszkała LUBACZÓW
15. JANUSZ WOJCIECHOWSKI zamieszkały ZAŁUŻE
XI Nagroda- Blender Braun — 149,00 zł
1.KRZYSZTOF KOPCIUCH zamieszkały LUBACZÓW
2.WITOLD LASOTA zamieszkały RZESZÓW
3.PAWEŁ PLACEK zamieszkały RZESZÓW
4.MARIUSZ ARTYM zamieszkały NEHRYBKA
5.ALICJA BARTOSIEWICZ zamieszkała LUBACZÓW
6.ZDZISŁAW IGNAC zamieszkały LUBACZÓW
7.ZBIGNIEW MALEC zamieszkały LUBACZÓW
8.ADAM KULCZYCKI zamieszkały NOWE SIOŁO
9.MARIUSZ KRZYŚKOWSKI zamieszkały HORYNIEC-ZDRÓJ
10.WALDEMAR ZADWORNY zamieszkały DACHNÓW
11.JUSTYNA ZABORNIAK zamieszkała LUBACZÓW
12.MARIAN FURGAŁA zamieszkały LUBACZÓW
13.WALDEMAR KOBIAŁKA zamieszkały ŁUKAWIEC
14.JÓZEF SOPEL zamieszkały OLESZYCE
15.ANDRZEJ ANDRUCHÓW zamieszkały LUBACZÓW
X Nagroda – Wkrętarka Black & Decker 12 V — 199,00 zł
1.ZOFIA KUŹMIK zamieszkała STARE SIOŁO
2.LESZEK KORNAGA zamieszkały DĄBROWA
3.DANUTA BEDNARCZYK zamieszkała ŁUKAWIEC
4.BOGUSŁAWA CZETYRBOK zamieszkała OLESZYCE
5.ŁUKASZ DECOWSKI zamieszkały ŁAŃCUT
6.MARIAN OZIMEK zamieszkały STARE SIOŁO
7.URSZULA NICPOŃ zamieszkała OPAKA
8.TERESA NADSTAWNA zamieszkała LUBACZÓW
9.ZOFIA PASZKIEWICZ zamieszkała TOMASZÓW LUBELSKI
10.JOANNA KOSIOR zamieszkała LUBACZÓW
11.JANUSZ FURGAŁA zamieszkały KROWICA SAMA
12.WOJCIECH SOPEL zamieszkały BIHALE
13.BRONISŁAW WŁADYKA zamieszkały NOWY DZIKÓW
14.WIESŁAW BARAN zamieszkały OLESZYCE
15.LESZEK KORNAGA zamieszkały DĄBROWA
IX Nagroda – Kuchenka mikrofalowa Amica — 369,55 zł
1.IRENA JANCZURA zamieszkała LUBACZÓW
2.JAN FURGAŁA zamieszkały OPAKA
3.KONRAD KORNAGA zamieszkały LUBACZÓW
4.MAREK BRYL zamieszkały TOMASZÓW LUBELSKI
5.JAROSŁAW WALICKI zamieszkały LUBACZÓW
6.PIOTR PLESKACZ zamieszkały CHLEWISKA
7.JANUSZ BABIARZ zamieszkały OLESZYCE
8.MAŁGORZATA JĘDRUCHÓW zamieszkała MOSZCZANICA
9.URSZULA KACIUBA-CHRUNIK zamieszkała KOBYLNICA WOŁOSKA
10.ELŻBIETA KOZAK zamieszkała CEWKÓW
VIII Nagroda – Soundbar Sony — 549,00 zł
1.LIDIA PRZYBYLSKA zamieszkała LUBACZÓW
2.ANNA FELKEL zamieszkała LUBACZÓW
3.ROBERT RAGAN zamieszkały JĘDRZEJÓWKA
4.AGATA SKIBICKA zamieszkała HORYNIEC ZDRÓJ
5.KRYSTYNA STAROŃ zamieszkały OLESZYCE
6.JAN RZĄSA zamieszkały RZESZÓW
7.JANINA KOWAL zamieszkała LUBACZÓW
8.ADAM KULCZYCKI zamieszkały NOWE SIOŁO
9.MARIAN DUDZIŃSKI zamieszkały LUBACZÓW
10.JÓZEFA ŚLIWA zamieszkała MOSZCZANICA
VII Rower Indiana — 599,99 zł
1.BRONISŁAW SROKA zamieszkały MOSZCZANICA
2.JOLANTA ŻYŁA zamieszkała LUBACZÓW
3.MARIA CIERPISZ zamieszkała STARY DZIKÓW
4.ELŻBIETA BRZOZA zamieszkała WIELKIE OCZY
5.MARIA GREŃ zamieszkała HORYNIEC-ZDRÓJ
6.ANDRZEJ NIECKARZ zamieszkały CEWKÓW
7.AGNIESZKA STROJNA zamieszkała DĄBKÓW
8.JULIA JĘDRUCHÓW zamieszkała CEWKÓW
9.DANUTA SITARZ zamieszkała LUBACZÓW
10.ANNA WÓJTOWICZ zamieszkała WIELKIE OCZY
VI Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood — 899,99 zł
1.LUDWIKA BIS zamieszkała ZALESIE
2.JAN STOPYRA zamieszkały LUBACZÓW
3.MAREK CHRYSTYNA zamieszkały FUTORY
4.GRZEGORZ ANTOSZ zamieszkały LUBACZÓW
5.AGATA ANTONIK zamieszkała LUBACZÓW
6.EWELINA SAŁBUT zamieszkała NOWE SIOŁO
7.MARIOLA SOKÓŁ zamieszkała ŁUKAWIEC
8.BARBARA KULCZYCKA zamieszkała CHOTYLUB
9.RYSZARD GORZELNIK zamieszkały LUBACZÓW
10.HALINA ANTONISZYN zamieszkała KROWICA SAMA
V Nagroda – Konsola Xbox One — 1 299,99 zł
1.STANISŁAWA LAUTENSZLEGER zamieszkała LUBACZÓW
2.ZYGMUNT ZBIGNIEW WAŻNY zamieszkały RUDA RÓŻANIECKA
3.MATEUSZ ARGASIŃSKI zamieszkały STARY DZIKÓW
4.JAN PETRANIK zamieszkały ZABIAŁA
5.MATEUSZ MAZURKIEWICZ zamieszkały LUBACZÓW
IV Nagroda – Laptop HP — 1 250,00 zł
1.EUGENIUSZ ZADWORNY zamieszkały DACHNÓW
2.WALDEMAR KOBIAŁKA zamieszkały ŁUKAWIEC
3.EDWARD KONOPKA zamieszkały MAJDAN LIPOWIECKI
4.BOGDAN KUŹMIK zamieszkały STARE SIOŁO
5.IWONA ANTOCHÓW zamieszkała OLESZYCE
III Nagroda – Telewizor LED Sharp 40 Cali —1 399,00 zł
1.JÓZEF GŁUCH zamieszkały LUBACZÓW
2.KATARZYNA TRACZ zamieszkała CEWKÓW
3.ALICJA DĄBECKA zamieszkała LUBACZÓW
4.JANINA OSETEK zamieszkała MOSZCZANICA

Część 2 losowania

II Nagroda – samochód osobowy Toyota Yaris — 43 900,00 zł

JANINA CIERPISZ zamieszkała OLESZYCE
I Nagroda – mieszkanie o powierzchni 31,8 mkw w Rzeszowie — 155 043,00 zł

JÓZEF TROJNAR zamieszkały LUBACZÓW

Kursy walut

notowanie z dnia 15 listopada 2018 · 08:00

0
euro
0
dolar amerykański
0
funt szterling
0
frank szwajcarski

Zadzwoń do nas