Otwarcie nowej siedziby

4 sierpnia 2017 · 10:00

07.08.2017 roku w poniedziałek Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otwiera przy ulicy Rynek 28 w Lubaczowie nową placówkę, w której mieścić się będzie Oddział Lubaczów oraz Centrala banku.

Na Klientów oprócz nowoczesnej sali obsługi czeka szereg udogodnień i niespodzianek. Jedną z nich jest wystrój placówki, który jest swoistym połączeniem nowoczesności (duża ilość przeszkleń w budynku, system Digital Signage do komunikacji z Klientami, wielostrefowa Klimatyzacja, biometryczne bankomaty) z tradycją i kulturą. Na sali operacyjnej bowiem zainstalowano podświetlaną reprodukcję archiwalnej mapy von Miega o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych! Mapa przedstawia Lubaczów i okolicę z okresy schyłku XVIII wieku i jest jedną z największych tego typu atrakcji w Polsce. Klatki schodowe ozdobione zostały reprodukcjami archiwalnych pocztówek oraz banknotów między innymi z okresu międzywojennego.

Przedsięwzięciem bez precedensu jeśli spojrzymy nań z perspektywy banków jest fakt, iż świadomie zdecydowaliśmy się na rezygnacje z użycia zewnętrznych ścian obiektu jako wyłącznego nośnika reklamy. Przekaz reklamowy został zastąpiony fotografiami najważniejszych zabytków w Lubaczowie głównie z okresu międzywojennego.

Naturalnie wraz z otwarciem przygotowujemy dla naszych Klientów szereg promocji niespodzianek i eventów. Pierwszym z nich będzie tydzień niespodzianek od 07 do 11 sierpnia, będziemy obecni na lubaczowskim Rynku w ramach "Tygodnia Niespodzianek" podczas, którego wszyscy mieszkańcy będą mogli zmierzyć się z przygotowanymi przez nas konkursami, w których do wygrania będzie między innymi sprzęt AGD czy bilety do kina.

Kursy walut

notowanie z dnia 16 stycznia 2019 · 16:00

0
euro
0
dolar amerykański
0
funt szterling
0
frank szwajcarski

Zadzwoń do nas